טריק קטן לאינסטגרם – ביו

שתפו!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

כיום בעלי העסקים ומקדמי המדיה השונים יודעים – הגולש הפעיל הממוצע ברשת צורך הרבה מאוד מדיה מכל מקום אפשרי, ומשתמש במלא אפליקציות במהלך היום שלו. בכל אחת מהאפליקציות האלו ניתן לבנות פרופיל משתמש ורובם יבקשו מכם לייצר פרופיל על פי אותם פריטים בדרך כלל שכוללים: שם, מייל, שם משתמש, תמונת פרופיל ועוד.

רובנו מנהלים יוזר פעיל בכל אחת מהרשתות אתם יודעים שזה חשוב אך גם מאוד מעייף לשמור את כל הפרטים מעודכנים תמיד. לצערנו, ברוב האתרים והרשתות החברתיות לא נדרש מאיתנו יותר מדי כדי להקים פרופיל שנראה סבבה לגמרי. ועדיין למרות האופציות המובנות הדיי פשוטות הללו מונעות מאיתנו לא מעט כאבי ראש וטוב שכך.

קחו את אינסטגרם בתור דוגמא: יש לכם את האופציה לקבוע את ה-ביו שלכם, אבל האם תעדיפו לקבוע בו פרטים שהם קצת יותר מעניינים מאשר הפרטים הבנאליים הקיימים? כמו מלל מרוכז לאמצע, ואולי אפילו כמה אימוג’ים מגניבים? הטיפים שרשומים פה למטה מתאימים לכל מכשיר שתחליטו להשתמש בו. אייפון, אנדרואיד, מאק או כל מחשב נייד/שולחני.

insta Tip

טיפים קטנים ל-ביו במשתמש האינסטגרם שלכם

מדי כמה חודשים חשוב שתתעדכנו בדברים חדשים שהאפליקציות השונות מציעות לכם וכך גם תגלו כמה טריקים מגניבים על הדרך. הטיפים והטריקים הקטנים האלו יעזרו לכם להתמקצע אף טיפה ולהראות לסובבים שלכם כמה אתם שולטים טוב באפליקציות השונות.

כמו שכתבתי לפני כן, הפעם “הטריק” הקטן שאני הולך להוסיף בפוסט הזה יעבוד בכל סוגי המכשירים השונים.
אך שימו לב, יכול להיות שבין סוגי המכשירים יהיה לפעמים סדר פעולות שונה אך המטרה והוצאה תהיה שווה בכולם.

איך אפשר למרכז את התוכן ב-ביו?

יכול להיות שנתקלתם בכך, אך ישנה אפשרות למרכז את התוכן ב-ביו שלכם כך שלא יתחיל צמוד לצד ימין/שמאל (תלוי בשפת הממשק שבחרתם). אם תהיתם איך אפשר לעשות זאת, הנה התשובה שחיפשתם.

הקטע המגניב בטריק הזה הוא שהוא כל כך פשוט ולא מצריך שום ידע מקדים על האפליקציה בכלל.
זו פשוט הדרך הקלה לעשות דברים מגניבים שאולי לא הרבה מאיתנו יודעים.

נעבור לקטע האומנותי:
כנסו למשתמש שלכם, ואז לעריכת פרטי המשתמש.
ועכשיו הקטע הטריקי, אם תלחצו על מקש רווח תמחקו את כל מה שהיה כתוב לכם ב-ביו (יש לכם אומץ לנסות?).

אז כדי שזה לא יקרה, לחיצה ארוכה על המסך היכן שהמלל תפתח לכם את האופציה להעתיק אותו ולשמור אותו במקום אחר (בפתקית אולי, רק כדי לא לאבד את התוכן במידה והוא חשוב לכם).

עכשיו תעשו ממש קופי של זה: *⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀*
ואז שימו את התוכן שלכם במרכז הרווח. אחרי זה תמחקו כמובן את הכוכביות. אם יש לכם מספר שורות ב-ביו שלכם, אז פשוט תרדו שורה, שוב הדביקו את הרווח ואז התוכן וחוזר חלילה.

תמונה לדוגמא:

מרכוז הטקסט מעניק צורה מעניינת יותר לביו שלכם מאשר שורה ארוכה בכל פעם.

וגם מהעניק לוק שונה של ביו וימשוך תשומת לב מגולשים שנכנסים למשתמש שלכם.

אם אתם מחפשים במקרה דרך קלה יותר למרכוז הטקסט, פשוט תעתיקו את התוכן הרצוי לקובץ וורד, שם תוכלו למרכז את התוכן בקובץ עצמו ופשוט תעתיקו אותו לביו שלכם. רק שימו לב כי תצטרכו לעשות הכל דרך גרסאת המחשב, אבל זה באמת עניין של כמה דקות.