מחפשים להתעדכן בכל מה שחדש בעולם הדיגיטל? הבלוג הזה בשבילכם!

בבלוג תקבלו הצצה לחידושים ויכולות חדשות שמערכות הפרסום החדשות מוציאות ועם אצבע על הדופק לכל החידושים האפשריים כדי שלא תשארו מאחור. קריאה מהנה!

האלגוריתם של אינסטגרם – הסודות הגדולים

האלגוריתם של אינסטגרם הוא אחד מסודות היקום הגדולים ביותר, סוד שהרבה אנשים היו רוצים לדעת. המאמר הזה נועד לעזור לכם להבין טוב יותר איך המערכת של אינסטגרם עובדת. יש המון חצאי אמיתות שמתפרסמות ברשת, לכן זה חשוב שנעזור לאנשים להבין איך באמת עובדת המערכת.

קרא עוד »

המדריך השלם לקמפיין מודעות מסנג'ר

במהלך שנת 2020, מודעות מסנג'ר היו האובייקט שגדל הכי הרבה תחת אפשרויות הקמפיינים של פייסבוק. במדריך הנוכחי אסביר איך תצליחו גם אתם לשלוט בנושא הודעות המסנג'ר ולהשתמש בהם ככלי מרכזי בקמפיינים שלהם ב- 2021.

קרא עוד »

החוקים החשובים ליצירת דף נחיתה איכותי

בשנים האחרונות דפי הנחיתה הפכו לחלק חשוב בהבלטת הלקוח ברשתות החברתיות. דף נחיתה יכול להיות כלי פרסום מתאים על מנת לפרסם מוצרים או שירותים חדשים שהם רוצים לשווק ללקוחות קיימים ופוטנציאליים. הנה כמה חוקים וכללים שאני ממליץ לעבוד לפיהם כדי לייצר דף נחיתה מצוין!

קרא עוד »

לעבוד נכון עם האשתגים באינסטגרם

השימוש בהאשתגים הנכונים באינסטגרם עוזר לכל משתמש ביצירת חשיפה ואף יכול לתת בוסט עיקרי למותג שבו אתם מחזיקים. בפוסט הבא אנסה לעזור לכם לעבוד בצורה חכמה בשילוב עם האסטרטגיה הנכונה.

קרא עוד »